Puck Project

Kalendarz Warsztatów 2023

Chciałabyś rozpocząć przygodę z jogą?Chciałabyś zanurzyć się głębiej w praktyce jogi? A może chciałabyś spędzić weekend w spokojnej wiosce niedaleko pięknych plaż Bałtyku?

Jeśli tak, to weekend z jogą jest dla Ciebie 3 dni wyciszenia, odprężenia i jogi.

Łagodnie wprowadzimy Cię w świat jogi. Poznasz podstawowe pozycje (asany), na nowo odkryjesz swój oddech, spróbujesz wyciszania umysłu i medytacji. Pogłębisz swoją praktykę, nauczysz się wykorzystywać ją do powiększania swoich zakresów, rozpuszczania napięć w ciele.

Nauczysz się jak możesz ulżyć sobie w bólu nóg czy kręgosłupa po długim dniu, jak rozluźnić barki – a to wszystko bez długich godzin ćwiczeń czy masaży. Wyznajemy zasadę, że: “mała zmiana otwiera drzwi do wielkich zmian”. Przyjedź, a sama się przekonasz.

To wszystko w kameralnej grupie (max 5 osób), w towarzystwie doświadczonych nauczycieli jogi, lekkiej kuchni wegetariańskiej i wegańskiej i pięknej przyrody. U nas nic nie musisz, wszystko możesz. Pozwól się rozpieścić.

Specjalne weekendowe kursy tylko dla mężczyzn

Miejsce

Spotykamy się w miejscu sprzyjającym wyciszeniu i koncentracji, w malowniczej i jednej z najstarszych wsi w tej części wybrzeża – Darżlubiu i Pucku. To stąd nazwę wzięła pobliska Puszcza, której leśne ścieżki zaprowadzą nas do rezerwatów i innych przepięknych tajemnic przyrody. Parę kilometrów dzieli nas od Zatoki Puckiej, Półwyspu Helskiego i białych plaż Bałtyku. W pobliżu przebiegają liczne trasy rowerowe i szlaki turystyczne.

Tutaj z dala od zgiełku miasta i pośpiechu, w miejscu, gdzie tak łatwe jest obcowanie z naturą odpoczniesz i naładujesz baterie. Nasze miejsce promieniuje wspaniałą energią oferując wymarzone warunki do głębokiego kontaktu z naturą i samym sobą.

Noclegi w pokojach dwu- lub trzy-osobowych z łazienkami. Ruch dla zdrowia, oddech dla ciała i relaks dla duszy. W ramach warsztatów proponujmy różnego rodzaju sesje zajęć ruchowych, oddechowych i odprężających, wszystkie przybliżające nas do poznania i zrozumienia siebie.

O nas

Natalia i Maciej: Jesteśmy certyfikowanymi instruktorami jogi (kursy YTTC 200 ukończone w szkołach zarejestrowanych w standardzie Yoga Alliance E-RYT500 na terenie Indii).  Posiadamy również uprawnienia instruktora pilatesu oraz trenera personalnego. Swoje praktyki rozwijamy w Indiach oraz w Polsce. Jesteśmy pasjonatami zdrowego trybu życia w zgodzie ze swoim ciałem i naturą.

Łączymy pasję zawodów geodety i architekta oraz czynnego uprawiania sportu, różnych form treningu i rekreacji ruchowej. Od długiego czasu towarzyszy nam joga, ostatnio również Ayurveda, jako sposób na poprawę zdrowia, samopoczucia i jakości życia. Swoją wiedzę i pomoc oferujemy tym, którzy chcą zacząć swoją przygodę z jogą lub dzięki niej odnajdują już swoją ścieżkę do harmonii ciała i ducha oraz zdrowia i dobrej kondycji psychofizycznej. Nasze motto: Joga to nie tylko ćwiczenia, to sposób na życie!

Przykładowy program weekendu

PIĄTEK:
17:00 – 18:00 – przyjazd oraz zakwaterowanie
18:15 –  kontemplacja przyrody – czyli wyciszenie ciała i umysłu po podróży
19:00 – kolacja
20:30 – wspólny wieczór, poznamy się, porozmawiamy o oczekiwaniach i zaplanujemy kolejny dzień, czas na odpoczynek.
SOBOTA:
8:00 – herbata imbirowa
8:15 – poranna medytacja
9:00 – śniadanie
10:00 – czas wolny
11:00 – joga klasyczna
12:30 – czas wolny, plaża, spacer po lesie
17:30 – wieczorne wyciszenie
18:30 – kolacja
20:00 – wspólny wieczór, dyskusje i rozmowy o świadomości ciała, oddechu i ruchu
NIEDZIELA:
8:00 – herbata imbirowa
8:15 – zajęcia: “poranna joga”
10:00 – śniadanie
11:00 – czas wolny
12:30 – pożegnanie i powrót

Powyższy program jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na energię i chęci grupy oraz aurę.

W przypadku chęci osobistej dyskusji na temat potrzeb, bądź tak miły i zadzwoń do nas: Natalia i Maciej