Puck Project

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania miejsc na warsztaty i pokazy w PuckGlas. Zadzwoń lub napisz a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Zadzwoń Do Nas

Napisz Do Nas

Otwarte codziennie, w normalnych godzinach.
W ofercie mamy codzienne pokazy w hucie oraz warsztaty.
Pokaz trwa około 30 minut, wejście kosztuje 15 zł/os, osoby z niepełnosprawnością oraz dzieci do lat 3 za darmo, seniorzy 10 zł/os.

W ofercie warsztatowej mamy mozaikę, malowanie na szkle oraz fusing. Koszt to 100 zł/os, przy dwóch osobach 50 zł/os, przy min. trzech osobach – 50 zł/os. Warsztaty odbywają się codziennie od godziny 11 do 17. Prowadzimy również warsztaty w witrażu metodą Tiffany’ego, koszt to 100 zł/os, 200 zł przy dwóch i więcej (max 4 os. w wieku min. 13 lat). Trwają one około 2,5 godziny.

Drugim rodzajem warsztatów są warsztaty w pracowni graficznej: kolografia, linoryt, odbitki z gotowych matryc, kurs rysunku, zajęcia plastyczne dla najmłodszych.

W przypadku warsztatów prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu. Do huty można wejść bez wcześniejszego umawiania się, codziennie od 11 do 17 (z przerwą 14 – 14:30). Zwykle można spróbować wydmuchać bańkę w trakcie pokazu, jednak zastrzegamy, że czasami hutnicy nie mogą przerwać pracy, więc jeśli chcecie mieć Państwo pewność, że będzie można dmuchać, również prosimy o rezerwację.

W przypadku dużych grup: 12 zł/os za pokaz.

Więcej informacji i rezerwacji udzielamy pod numerem telefonu: 882 846 442 (10:00 do 18:00, Pan Robert).