Puck Project

Rzeźby ogrodowe na zamówienie

Każdy projekt BeeTree jest sprawą bardzo indywidualną, zgodną z Twoimi życzeniami i stylem. W tym przypadku kluczem do sukcesu jest doskonała relacja z klientem. Jako firma w pełni zorientowana na usługi, od samego początku koncentrujemy się na kontakcie z Tobą. W związku z tym przedstawiamy tutaj z wyprzedzeniem przegląd naszych personalizowanych usług, w tym rzeźby ogrodowe.

Rzeźby ogrodowe – zakres usług

Drewniana belka jest wykonywana przez nas w ramach naszych warsztatów szklarskich. Szkło dmuchamy w hucie wyposażonej w nowoczesne piece elektryczne, w temperaturze 1200 stopni. Piece są tak zwanymi systemami zamkniętymi, co oznacza, że nie emitujemy ciepła ani dymu do otoczenia. Energia elektryczna z której korzystamy pochodzi z pobliskiego parku wiatrowego. Posiadamy zielony certyfikat ekologiczny, więc z dumą możemy powiedzieć, że całe Twoje szkło będzie w 100% „zielone”. Niewielki rozmiar naszych pieców pozwala nam na ręczne wykonywanie bardzo indywidualnych zamówień w małej skali, w pierwszej klasie. Oznacza to również, że nie zajmujemy się produkcją standardowych elementów na dużą skalę. Jesteśmy stworzeni dla tych klientów, którzy mają bardzo indywidualne potrzeby lub wymagają naprawy szkła pierwszej klasy. W szczególności wykonujemy spersonalizowane projekty kloszy do lamp, wszelkiego rodzaju naprawy szkła zabytkowego, repliki zniszczonych elementów szklanych, wszelkiego rodzaju szklane przedmioty artystyczne i dekoracyjne, projektujemy szkła do pomieszczeń – na sufity, ściany i do ogrodów, oraz pomagamy w aranżacji wnętrz dla projektów hotelarskich czy restauracyjnych. Jesteśmy Twoim pierwszym wyborem w Polsce, jeśli masz bardzo indywidualne potrzeby i wymagasz profesjonalnego kontaktu osobistego.

Projektowanie wnętrz i ogrodów

Jednym z głównych obszarów naszej pracy są szklane obiekty do przestrzeni wewnętrznych i do ogrodu. Posiadamy głęboką wiedzę na temat projektowania wnętrz wzbogaconych szkłem. Zaczynamy zwykle od pytania, co ma reprezentować Twoje pomieszczenie? Czy szkło ma rozwiązać bardziej funkcjonalny problem, jak na przykład układ przestrzenny, czy ma wzbogacić wnętrze? A może chcesz nadać pokojowi albo ogrodowi bardziej osobistego charakteru? Szkło jest często idealnym narzędziem do rozwiązywania problemów związanych z wystrojem. W związku z tym jesteśmy wyszkolonymi ekspertami nie tylko w dmuchaniu szkła, ale także w aranżacji wnętrz.

Wstępna odpowiedź kontaktowa tego samego dnia

Zareagujemy na Twoje zapytanie w tym samym dniu roboczym, aby szybko odpowiedzieć, jak postrzegamy Twój projekt. Aby się z nami skontaktować, wyślij nam e-mail z opisem projektu lub użyj ikony Messenger. Prawdopodobnie potrzebna będzie również krótka rozmowa telefoniczna, aby bezpośrednio wyjaśnić niektóre kwestie, a także byśmy mogli przestawić wstępny kosztorys.

Proces techniczny

W przypadku większości projektów ze szkła dmuchanego i drewno konieczne jest wykonanie drewnianej formy, co trwa określony czas. Po wydmuchaniu Twojego projektu szkło musi schłodzić się przez około 24 godziny w specjalnym piecu, a następnie należy je oszlifować. Wszystko to robimy ręcznie, więc wymaga to trochę czasu. Prosimy by o tym pamiętać.

Całkowite koszty

Staramy się podawać przybliżony kosztorys tego samego dnia po otrzymaniu projektu. Szczegółowy kosztorys przesyłamy po omówieniu wszystkich aspektów technologicznych.

Ludzie

Wszyscy jesteśmy wykształconymi specjalistami w dziedzinie sztuki i projektowania szkła i drewna z dwóch wiodących uczelni o profilu szklarskim w Europie (Lwów i Wrocław). Dzięki temu jesteśmy w domu w całej Europie i oprócz języka polskiego używamy biegle także angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.